WYSZUKAJ OGŁOSZENIE
Mieszkanie do wynajęcia 40 m2
Miasto: Kraków
Dzielnica: Nowa Huta Telefon: 502231458
Ilość pokoi: 2 900 PLN
22.5 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 40 m2
Miasto: Kraków
Dzielnica: Nowa Huta Telefon: 502231458
Ilość pokoi: 2 1200 PLN
30 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 54 m2
Miasto: Wrocław
Dzielnica: Fabryczna Telefon: 660059332
Ilość pokoi: 3 1800 PLN
33.33 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 85.8 m2
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Mokotów Telefon: 604756699
Ilość pokoi: 3 3800 PLN
44.29 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 45 m2
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Ursus Telefon: 784566130
Ilość pokoi: 2 1000 PLN
22.22 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 29.01 m2
Miasto: Zabrze
Telefon: 691456859 lub 782183131Ilość pokoi: 1 800 PLN
27.58 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 50 m2
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Śródmieście Telefon: 502470207
Ilość pokoi: 2 2400 PLN
48 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 70 m2
Miasto: Wrocław
Dzielnica: Krzyki Telefon: 660495634
Ilość pokoi: 2 1800 PLN
25.71 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 36 m2
Miasto: Gdańsk
Dzielnica: Przymorze Telefon: 505942994
Ilość pokoi: 2 1300 PLN
36.11 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 24 m2
Miasto: Wejherowo
Telefon: 668663618Ilość pokoi: 1 670 PLN
27.92 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 82 m2
Miasto: Gdynia
Dzielnica: Działki Leśne Telefon: 609680777
Ilość pokoi: 3 1600 PLN
19.51 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 200 m2
Miasto: Łódź
Dzielnica: Śródmieście Telefon: 665267766
Ilość pokoi: 4 1000000 PLN
5000 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 36 m2
Miasto: Łódź
Dzielnica: Bałuty Telefon: 501230737
Ilość pokoi: 1 800 PLN
22.22 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 70 m2
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Wola Telefon: 502 552 309 / 608 376 094
Ilość pokoi: 3 1650 PLN
23.57 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 63 m2
Miasto: Mikołów
Telefon: 798644368Ilość pokoi: 3 1000 PLN
15.87 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 63 m2
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Wilanów Telefon: 601389999
Ilość pokoi: 2 2500 PLN
39.68 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 33 m2
Miasto: Mikołów
Dzielnica: Reta Śmiłowicka Telefon: 796164242
Ilość pokoi: 1 800 PLN
24.24 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 53 m2
Miasto: Wrocław
Telefon: 510-013-058Ilość pokoi: 2 1750 PLN
33.02 PLN/m2 SZCZEGÓŁY
Mieszkanie do wynajęcia 61 m2
Miasto: Sopot
Dzielnica: Kamienny Potok Telefon: 606203718
Ilość pokoi: 2 1000 PLN
16.39 PLN/m2 SZCZEGÓŁY